Konkurs

Posted on

Witaj z góry uczciwie uprzedzam, że dzisiejszy wpis jest wpisem informacyjnym. A to w związku z promocją o jakiej się właśnie dowiedziałem. W sklepie internetowym, w którym od jakiegoś czasu robię zakupy ogłoszono promocję z okazji 3 urodzin istnienia sklepu.
urodziny nexto

Na początku napiszę czemu w ogóle zawracam Ci głowę jakimś sklepem internetowym w którym sprzedają jakieś elektroniczne wydania zamiast tradycyjnych książek czy gazet. Najkrócej i najprościej jak się da ? Kupno wydania elektronicznego jest dużo tańszym rozwiązaniem niż zakup wydania papierowego.
Warto się również zastanowić ile razy po przeczytaniu książki, gazety zaglądamy do niej ponownie. Ja na przykład do większości książek raz przeczytanych nigdy więcej nie zaglądam. Stoją sobie i zajmują miejsce. Od pewnego czasu nowe publikacje zamiast zajmować miejsce na półkach leżą spokojnie nikomu nie przeszkadzając na dysku mojego komputera. Genialna sprawa.

Ok trochę zboczyłem z tematu, wracając do konkursu. Cała zabawa polega na tym, że od dzisiaj do końca stycznia każdy klient sklepu ma szansę wygrać tablet Samsunga (o wartości 2990zł) z aplikacją do czytania wydań elektronicznych, który pozwala korzystać z e-booków i e-prasy wszędzie tam gdzie nie masz komputera stacjonarnego czy laptopa.