4 strony które warto przeczytać

Posted on

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w Internecie można znaleźć mnóstwo darmowej wiedzy na różne tematy? Czy wiesz, że te informacje niejednokrotnie są bardziej użyteczne od tych z książek sprzedawanych w księgarniach?Dzisiaj podzielę się z Tobą 4 stronami które według mnie warto przeczytać. Sam regularnie czytuje te blogi i naprawdę sporo się z nich nauczyłem i mam zamiar nauczyć się z nich jeszcze więcej.

Po angielsku:
www.yearlyglot.com – Głównym tematem tej strony jest nauka języków obcych. Założeniem autora jest nauka nowego języka każdego roku. Nauka tych wszystkich języków jest jednak dla niego tylko środkiem dotarcia do większego celu jaki sobie wyznaczył, o którym od zawsze marzył. Tym celem jest dla niego stanie się obywatelem świata, podróżnikiem.

howlearnspanish.com – Genialny blog na którym autor uczy hiszpańskiego na przykład wykorzystując piosenki Shakiry. Wiele ciekawych historii, metod, technik. Po prostu trzeba przeczytać, każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie.

www.fluentin3months.com – Przewodnik po tym jak uczyć się języków. Sporo porad i historyjek autora który pokazuje techniki i sztuczki jakie poznał i stosował samemu stając się poliglotą.

Po polsku:
lang-spot.blogspot.com– ciekawy blog na którym poruszane są tematy ściśle związane z nauką języków obcych. Na razie niewiele ale za to naprawdę ciekawej teorii.

Tags: